LOKALITA

CTIBOROVA 431, KLADNO, 272 01, CZECH REPUBLIC


OTEVÍRACÍ DOBA

PO—PÁ: 8:00–18:00 / SO-NE: 9:00–12:30

mobile logo

Big Slider


Milujeme kávu

Milujeme kávu! A nejsme sami. Káva je pro mnoho lidí nedílnou součástí každodenního života. V našem bistru si velmi vážíme kvalitní kávy a rádi bychom s vámi sdíleli, co dělá naši kávu tak zvláštní. Nejdůležitějším faktorem pro skvělou kávu je kvalitní kávové zrnko. V našem bistru používáme pouze zrna z nejlepších plantáží, která jsou pečlivě vybírána a pražena pro dokonalou chuť a aroma. Naše káva je vždy čerstvá a připravována na objednávku. Dalším důležitým faktorem je příprava kávy. Naše baristy jsou školeni v nejlepších technikách přípravy kávy, aby každá šálek byl dokonalý. Kromě toho v našem bistru nejsou kávové nápoje jedinou možností. Nabízíme také široký výběr čajů a nealkoholických nápojů, takže si každý zákazník může vybrat podle svého gusta. Ať už si objednáte klasické espresso nebo nějakou novou kávovou specialitu, jedno je jisté: v našem bistru milujeme kávu a chceme, aby i vy si ji užívali naplno. Takže přijďte a ochutnejte něco nového nebo si užijte klasickou kávu, u nás najdete vždy skvělou kvalitu a pohostinnou atmosféru.


More about us

Coffee & Breakfast

Káva a snídaně jsou dva základní prvky, které tvoří perfektní start každého dne. V našem bistru se snažíme spojit tyto dva prvky a nabídnout našim zákazníkům dokonalou kombinaci kvalitní kávy a lahodné snídaně. Naše snídaně jsou připravovány pouze z nejkvalitnějších surovin. Nabízíme široký výběr jídel, od tradičních snídaňových pokrmů jako jsou omelety a francouzské toastové sendviče po nové trendy jako jsou avokádové toastové sendviče a smoothie misky. Všechna naše jídla jsou připravována na objednávku, aby byla vždy čerstvá a plná chuti. Kombinovat snídani s kávou je nejen chutné, ale také zdravé. Káva obsahuje kofein, který pomáhá zlepšit koncentraci a produktivitu, což je ideální pro začátek pracovního dne. Kromě toho některé studie ukazují, že mírná konzumace kávy může mít pozitivní vliv na zdraví, jako například snižování rizika vzniku některých onemocnění. Pokud hledáte dokonalou kombinaci kvalitní kávy a lahodné snídaně, přijďte k nám do bistra a ochutnejte naše nabídku. Věříme, že si u nás najdete svůj oblíbený kávový nápoj a jídlo, které vám dodá energii na celý den.

More about us

Catering Service

Catering v našem bistru může být skvělým způsobem, jak si vychutnat naše skvělé jídlo a nápoje, i když si nemůžete dovolit osobní návštěvu. Dodáváme catering na různé akce a události, jako jsou oslavy narozenin, firemní akce a rodinné večeře. Naše cateringové menu je plné skvělých jídel, které jsou připravovány z kvalitních surovin a jsou servírovány v krásných prezentacích. Nabízíme široký výběr jídel, včetně teplých a studených předkrmů, hlavních jídel, dezertů a nápojů. Naše jídla jsou připravována na objednávku, takže jsou vždy čerstvá a připravena k okamžité konzumaci. Dodání cateringového menu v našem bistru je snadné a pohodlné. Stačí si vybrat jídla z našeho menu, a my vám je doručíme na dohodnuté místo. Můžete si vybrat, zda chcete naše jídla vychutnat na místě, nebo si je odvézt s sebou. Cateringové menu v našem bistru může být skvělým způsobem, jak si vychutnat naše jídla a nápoje i v případě, že si nemůžete dovolit osobní návštěvu. Nabízíme konkurenceschopné ceny a kvalitní jídla, která splní očekávání vašich hostů a udělají z vaší akce skvělý zážitek. Pokud tedy plánujete akci a chcete se postarat o své hosty kvalitním jídlem, catering v našem bistru je tím pravým řešením. Kontaktujte nás a objednejte si cateringové menu právě teď

Get an estimate